Email: info@staffard.pl |

Treningowa rozmowa rekrutacyjna

399,00 

Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej przed kamerą.

*Podane kwoty są cenami brutto. Wystawiamy faktury VAT.

Czeka Cię ważna rozmowa rekrutacyjna? Warto być dobrze przygotowanym. Dobre wrażenia możesz zrobić tylko raz! Skorzystaj usługi treningowej rozmowy rekrutacyjnej. Dowiesz się nad czym powinieneś pracować od rekrutera który przeprowadził setki rozmów z Kandydatami. Dodatkowo otrzymasz zapis wideo ze spotkania, które trwa ok. 90 minut.

CO ZYSKASZ?

Będziesz wiedział jakie błędy popełniasz i nad czym powinieneś pracować. Konsultant Kariery wyposaży Cię w wiedzę i narzędzia dzięki którym będziesz optymalnie przygotowany do rozmowy z rekruterem.

Otrzymasz szczegółowy feedback na temat Twojej prezentacji.

Przygotujemy Cię na sztuczki rekruterów i trudne pytania, na których odpada najwięcej kandydatów

Zyskasz pewność siebie. Będziesz potrafił dobrze zaprezentować swoje mocne strony w kontekście stanowisk na które aplikujesz.

Otrzymasz zapis video ze spotkania.

ETAPY DZIAŁANIA:

  1. Konsultant Kariery ustala dogodny dla Ciebie termin spotkania w Warszawie lub rozmowę przez Skype.
  2. Na podstawie kompleksowej analizy Twoich dokumentów aplikacyjnych, treści ogłoszenia oraz specyfiki rekrutacyjnej danego Pracodawcy przeprowadzimy z Tobą symulację rozmowy kwalifikacyjnej ok.60 minut
  3. W kolejnej części spotkania dostajesz informację zwrotną na temat Twojej prezentacji. Dowiadujesz się jakie błędy popełniasz, nad którymi aspektami powinieneś pracować, co poprawić ok. 30 minut
  4. Feedback przygotowany w postaci Raportu, tak abyś mógł w każdej chwili do tego wrócić.

JAK ZAMÓWIĆ:

Złóż i opłać zamówienie. Potwierdzenie płatności ( w przypadku płatności przelewem ) i aktualne dokumenty aplikacyjne oraz opis stanowiska na jakie aplikujesz prześlij na adres: biuro@staffard.pl .

W ciągu 24h. skontaktujemy się z Tobą, aby potwierdzić termin spotkania.

Zobacz Regulamin usług