Email: info@staffard.pl |

Audyt kariery

1.200,00 2.399,00 

Audyt Kariery to indywidualne sesje z konsultantem kariery + Analiza kariery + Planowanie celów zawodowych + Skuteczne CV + Job coaching + Audyt i optymalizacja profilu na wybranym profilu społecznościowym + Strategia działania na rynku pracy + Baza firm doradztwa personalnego + Wsparcie online + Dodatkowe narzędzia i materiały.

Clear selection
SKU: 3 Tagi: , , ,

PAKIETY AUDYTU KARIERY:

Standard: 2 sesje indywidualne z konsultantem kariery (2×2 h.) + Profil na wybranym portalu społecznościowym + Profesjonalne CV – 1200 zł

Standard Plus: 2 sesje indywidualne z konsultantem kariery (2×2 h.) +Profil na wybranym portalu społecznościowym + Profesjonalne CV + Portret biznesowy  – 1799 zł

Expert: 2 sesje indywidualne z konsultantem kariery (2×2 h.) + Profil na wybranym portalu społecznościowym + Profesjonalne CV + Portret Biznesowy  + Budowanie sieci kontaktów + Infografika CV – 2199 zł

Manager: 3 sesje indywidualne z konsultantem kariery (3×2 h.) + Profil na wybranym portalu społecznościowym + Profesjonalne CV + Portret Biznesowy + Budowanie sieci kontaktów + Infografika CV + Treningowa rozmowa rekrutacyjna z kamerą – 2399 zł

 

AUDYT KARIERY TO USŁUGA REKOMENDOWANA DLA:

  • Managerów i specjalistów z ponad 5 letnim doświadczeniem zawodowym.
  • Top Managementu.
  • Osób, które chcą zmienić branżę i kierunek kariery.
  • Kobiet wracających na rynek pracy po urlopie macierzyńskim.
  • Osób objętych redukcją etatów, wracających na rynek pracy po długim okresie zatrudnienia w jednej organizacji.

Decyzja o zmianie pracy na tym etapie kariery powinna być dobrze przemyślana, aby to zrobić, konieczna jest gruntowna analiza Twoich osiągnięć zawodowych, posiadanych kompetencji i ewentualnych ścieżek rozwoju zawodowego.

 

CO ZYSKASZ?

Będziesz potrafił dotrzeć do ukrytego rynku pracy.

Dowiesz się jak zbudować skuteczną sieć kontaktów wśród headhunterów i rekruterów. Podczas spotkania Konsultant

Kariery przekaże Ci wiedzę i narzędzia, dzięki którym będziesz potrafił dotrzeć do ofert pracy, które nie są otwarcie publikowane. Eksperci rynku pracy szacują, że jest to około 70% ofert. Profil i strategia działania w portalach społecznościowych . Zoptymalizujemy Twój profil w portalach społecznościowych ( Golden Line lub LinkedIN ). Stworzymy przyciągający uwagę opis osiągnięć zawodowych .Podczas spotkania z Konsultantem Kariery dowiesz się jak budować skuteczną sieć kontaktów wśród headhunterów. Zoptymalizujemy Twój profil pod kątem słów kluczowych i wyników wyszukiwania. Dzięki tym działaniom, Twój profil będzie pojawiał się w wyszukiwarkach rekruterów, a Ty będziesz otrzymywał oferty pracy – pracując. Podczas sesji z Konsultantem Kariery, dowiesz się jak dotrzeć do osób prowadzących projekty rekrutacyjne odpowiadające Twoim oczekiwaniom.

 

Profesjonalne CV 

Profesjonalne CV da Ci zdecydowaną przewagę nad innymi kandydatami. Częściej będziesz zapraszany na spotkania rekrutacyjne. Zdecydowanie szybciej znajdziesz pracę, dzięki czemu szybciej rozpoczniesz swój nowy etap kariery! Konsultant Kariery to doświadczony rekruter, który dostosuje Twoje dokumenty aplikacyjne do wymagań panujących na polskim lub europejskim rynku pracy. Twoje CV zostanie wzbogacone o elementy, dzięki którym jego skuteczność wyraźnie wzrośnie. Tworząc CV bazujemy na międzynarodowych standardach. Bazujemy na kluczowych kompetencjach, osiągnięciach i umiejętnie opisanym profilu zawodowym. Nie korzystamy z gotowych szablonów, każdy tworzony przez nas dokument to indywidualny projekt, do którego otrzymujesz prawa autorskie.

Przeprowadzisz analizę doświadczeń i osiągnięć zawodowych.

Konsultant z którym będziesz współpracował, przeprowadzi gruntowną analizę Twoich doświadczeń i osiągnięć zawodowych. Otrzymasz informację zwrotną odnośnie Twojej prezentacji i wskazówki dotyczące tego nad czym należy pracować. Zbudujesz bazę kluczowych kompetencji i plan rozwoju kariery. We współpracy z Konsultantem Kariery stworzysz pulę Twoich kluczowych kompetencji. Podczas spotkania nasz konsultant ukierunkuje Cię w jaki sposób ustalać i osiągać cele zawodowe. Dzięki temu zyskasz kontrolę nad rozwojem kariery. Poddasz analizie swoje mocne i słabe strony. Zdefiniujesz szanse i zagrożenia związane ze zmianami w Twoim życiu zawodowym. Dowiesz się jak wykorzystać kluczowe kompetencje w procesie poszukiwania pracy.

Strategia działania.

Otrzymasz strategię działania dopasowaną to wymagań branży, w której pracujesz i realiów panujących na rynku pracy. Poznasz mechanizmy rządzące branżą rekrutacyjną i będziesz potrafił wykorzystać je w procesie poszukiwania nowych wyzwań zawodowych. Dowiesz się jak działają rekruterzy i jakimi czynnikami kierują się podejmując kluczowe decyzje. Dzięki tej wiedzy zyskasz przewagę nad Twoimi konkurentami. Baza firm doradztwa personalnego. Otrzymasz od nas aktualną bazę firm doradztwa personalnego, które działają na polskim rynku.

Dodatkowe konsultacje Online.

Możesz liczyć na wparcie Konsultanta Kariery na każdym etapie rekrutacji, na którym jesteś. Począwszy od budowania sieci kontaktów, po negocjacje warunków zatrudnienia.

ETAPY DZIAŁANIA:

Konsultant Kariery ustala dogodny na Ciebie termin spotkania w Warszawie lub rozmowę przez Skype. Podczas pierwszego spotkania, które trwa ok. 120 minut, Konsultant Kariery przeprowadza analizę Twoich doświadczeń zawodowych. Tworzy pulę kompetencji i wspiera w ustaleniu celu zawodowego. Poddajesz analizie swoją sytuację na rynku pracy. Oceniasz szanse i zagrożenia. Jako pracę domową dostajesz zadanie rozwojowe do wykonania, dzięki któremu odpowiednio precyzujesz cel zawodowy i kluczowe kompetencje.

Podczas drugiego spotkania, wspólnie z Konsultantem Kariery ustalasz strategię działania. Konsultant Kariery poddaje analizie Twój wizerunek w mediach społecznościowych. Poznajesz sposoby dotarcia do ofert pracy, które nie są otwarcie publikowane. Poznajesz techniki, dzięki którym będziesz potrafił zbudować skuteczną sieć kontaktów. Wiesz jak działają rekruterzy.

Po spotkaniu w ciągu 7 dni roboczych otrzymujesz nowe dokumenty aplikacyjne dostosowane do standardów rynku. Otrzymujesz bazę firm headhunterskich, działających w Twojej branży i strategię działania.

W ciągu 7 dniu budujemy sieć kontaktów wśród ponad 100 headhunterów i rekruterów działających w obszarze Twojej specjalizacji.

Sukces tkwi w dobrym przygotowaniu. W chwili gdy pojawiają się pierwsze zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne przechodzisz przez Treningową rozmowę rekrutacyjną z kamerą.

W kolejnych etapach wdrażasz plan działania. Twoje kroki są monitorowane przez Konsultanta Kariery, do którego możesz się zwrócić w przypadku pojawiających się pytań na każdym etapie rekrutacji.

JAK ZAMÓWIĆ:

Wybierz pakiet dopasowany do Twoich potrzeb, następnie złóż i opłać zamówienie za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Potwierdzenie płatności ( w przypadku płatności przelewem ) i aktualne dokumenty aplikacyjne prześlij na adres: biuro@staffard.pl

Opisz swoją sytuację zawodową. Napisz nad jakimi zagadnieniami będziemy pracować. Dzięki tym informacjom dopasujemy plan spotkania do Twoich wymagań.

W ciągu 24h. skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić termin spotkania.

Zobacz Regulamin usług

Opinie


Be the first to review “Audyt kariery”