Dossier trenerów

 Poniżej przedstawiamy dossier kilku wybranych trenerów współpracujących z nami.

dziwnel-151Waldemar Dziwniel

Ekspert w dziedzinach zarządzania ludźmi, zarządzania zmianą, prezentacji biznesowej i wystąpień publicznych. Wieloletni menedżer wysokiego szczebla w obszarach marketingu i sprzedaży. Coach i mentor.

Więcej

 

Monika Bolanowska

Monika Bolanowska

Trener biznesu, Coach biznesowy i Life Coach, Konsultant. Jest ekspertem w zakresie coachingu i zarządzania. Posiada wieloletnie doświadczenie biznesowe w korporacjach branży FMCG i bankowej.

Więcej

 

Joanna Berendt

Joanna Berendt

Coach ICF na poziomie ACC, trener rozwoju osobistego oraz Mediator NVC. Jest ekspertem w zakresie komunikacji, specjalizuje się w life coachingu i coachingu dla średniej kadry menadżerskiej. Posiada wieloletnie doświadczenie biznesowe w instytucjach z branży finansowej.

Więcej

 

Bartosz BerendtBartosz Berendt

Jest ekspertem w zakresie wdrażania strategicznych zmian w organizacji.Coach akredytowany przez International Coach Federation (ICF), Mentorcoach w procesie akredytacji, konsultant z wieloletnim doświadczeniem biznesowym w obszarach zarządzania, sprzedaży, finansów, logistyki, HR i IT.

Więcej

 

Wiesław PechéWiesław Peché

Ekspert w dziedzinach zarządzania ludźmi i przywództwa, zarządzania zmianą, strategii i pozycjonowania. Pragmatyk, wieloletni menedżer wysokiego szczebla w obszarach marketingu i sprzedaży. Mentor, konsultant biznesu, coach. 

Więcej

 

 

walery-lachWalery Lach

Jest ekspertem w zakresie marketingu, trade marketingu i sprzedaży. Konsultant w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem. Szczególnie interesuje się procesami rozwoju nowych produktów oraz prowadzącymi do wzrostu efektywności organizacji.

Więcej

 

 

Piotr_MalepszyPiotr Malepszy

Jest ekspertem w zakresie sprzedaży, motywacji, zarządzania. Piotr ukończył studia pedagogiczne w Wyższej Szkole Pedagogiki Specjalnej.

Więcej

 

 

monika-skibinska-150Monika Skibińska

od 12 lat trener i konsultant. Działania trenerskie opiera na łączeniu wieloletniego doświadczenia menedżerskiego oraz sprzedażowego w międzynarodowych firmach.

Więcej

 

 

slawek150

Sławek Lis

Specjalizuje się w rozwijaniu kompetencji w zakresie sprzedaży, zarządzania, motywowania i komunikacji. Trener – praktyk z wieloletnim doświadczeniem, głównie w branży FMCG. Jest certyfikowanym coachem ICC.

Więcej

renata-wasylow-150Renata Wasylów

Certyfikowany trener biznesu (Szkoła Trenerów Biznesu Moderator), coach ICF, menedżer międzynarodowych marek, konsultant. Jest ekspertem w zakresie marketingu i komunikacji.

Więcej